OFERTA

POŻYCZEK GOTÓWKOWYCH

Pożyczka Gotówkowa

  • bez przedmiotowego zabezpieczenia
  • Brak weryfikacji celu kredytowania
  • Środki możesz wykorzystać w dowolny sposób
  • Z możliwością wcześniejszej spłaty
  • Bez ponoszenia dodatkowych kosztów

Weź pożyczkę konsolidacyjną , połącz istniejące zobowiązania w całość i spłacaj jedną dogodną ratę.

Okres kredytowania do 120 miesięcy RRSO 7-20 %*

Potrzebujesz pożyczki?

Czym jest pożyczka gotówkowa?

Pożyczka gotówkowa jest usługą finansową, która skierowana jest do osób, które chcą skorzystać z łatwo dostępnego zobowiązania i nie lubią zbyt wielu formalności. Zobowiązanie może być dostępne nawet w ciągu jednego dnia, a bank nie wymaga określania celu kredytu. To ogromne ułatwienie dla potencjalnych klientów i szansa na zdobycie dodatkowych pieniędzy w krótkim czasie.

Na co uważać wybierając pożyczkę gotówkową?

Nawet korzystając z narzędzi finansowych, musisz wiedzieć, na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu i jak przygotować się do zawarcia umowy, by mieć pewność, że będzie ona dla ciebie korzystna. Które warunki kredytu powinny być przez ciebie zweryfikowane? Przekonaj się, że poświęcając kilka minut i gromadząc istotne wiadomości o zadłużeniach, możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy podczas spłaty zobowiązania.

Potrzebujesz pożyczki gotówkowej ?

Czym jest Rzeczywista roczna stopa oprocentowania?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (w skrócie RRSO) to suma całkowitych kosztów związanych z kredytem, w tym odsetek, opłaty przygotowawczej, prowizji, jaką pobiera bank oraz ubezpieczenia.

Zgodnie z prawem bankowym banki mają obowiązek informować wszystkich swoich klientów o rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania oferowanych kredytów. Mimo dostępności tej informacji zdecydowana większość klientów wciąż skupia się wyłącznie na oprocentowaniu nominalnym. Jednakże to RRSO pokazuje nam całkowitym koszt zobowiązania. Dzięki temu pożyczkobiorca może w najprostszy sposób porównać oferty różnych banków i ma szansę na wybranie oferty, która zapewni mu najniższe raty, a tym samym przyniesie najwięcej oszczędności finansowych w trakcie spłaty pożyczki.

Formularz:

Porozmawiajmy!

Nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie oraz przedstawi oferty, omówi i porówna wraz z Tobą parametry w różnych Bankach. Pomoże także w uzupełnieniu wniosków i skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Nasz doradca spotka się z tobą w biurze lub w dowolnym, dogodnym dla ciebie miejscu. Za naszym pośrednictwem złożysz wnioski w wybranych przez siebie Bankach. Jeśli to będzie konieczne nawet bez wychodzenia z domu!

Pamiętaj!

Wynagrodzenie pośrednika jest rozliczane bezpośrednio z Bankiem po zrealizowanej sprawie i uruchomionym kredycie.

Oferta jest zawsze tożsama z proponowaną bezpośrednio w oddziale Banku.

Zaoszczędź czas bez dodatkowych kosztów, wypełnij formularz i pozwól sobie pomóc.

Jaki jest okres kredytowania pożyczki?

Zanim wybierzesz ofertę kredytową, sprawdź który z banków oferuje elastyczny termin kredytowania, który pozwoli w najlepszym stopniu dostosować ofertę do twoich możliwości i potrzeb. Coraz więcej kredytów zapewnia długi okres kredytowania, co sprzyja zarówno niższym miesięcznym ratom, jak i możliwości uzyskania wyższej zdolności kredytowej.

Sprawdzając ranking kredytów gotówkowych, możesz znaleźć także informacje dotyczące maksymalnego czasu spłaty danej oferty. Warto także zapoznać się z warunkami, które mogą mieć faktyczny wpływ na przebieg całej umowy.